Trend olmak, modern olmak, yetkin olmak – her şekerlemecinin arzusu.

Rendelenmiş kakao 200 g – €9
Rendelenmiş kakao, kakao çekirdeklerinin öğütülmesiyle elde edilir. Kurutulduktan ve kavrulduktan sonra kakao çekirdekleri ezilerek kabuklarına ve kakao çekirdeklerine (ezilmiş taneler) ayrılır. Daha sonra ısıtılan kakao çekirdekleri ince bir şekilde öğütülerek rendelenmiş kakao haline getirilir ve buradan kakao yağı çıkarılır. Preslemeden sonra kalan rendelenmiş kakaonun bir kısmı (kakao keki) kakao tozu üretmek için kurutulur.

Mini balonlar – 6 €
Mini balonlar – şenlikli dekor oluşturmak için farklı renklerde mini balonlardan oluşan bir set. Çocuk bayramlarını, doğum günlerini ve yeni yılı kutlamak için mükemmeldir.
Komple set: set 100 adet çok renkli top içerir.
Top boyutları: 8 cm (3 inç).

Mini balonlar – 6 €
Mini balonlar – şenlikli dekor oluşturmak için farklı renklerde mini balonlardan oluşan bir set. Çocuk bayramlarını, doğum günlerini ve yeni yılı kutlamak için mükemmeldir.
Komple set: set 100 adet çok renkli top içerir.
Top boyutları: 8 cm (3 inç).
Bileşim: doğal lateks.

Silikon ananas kalıbı – 10€
Ananas kalıbı, 5 adet ananaslı kek yapmak için tasarlanmış silikon bir kalıptır.
Bu form şekerleme ürünlerinin dondurulması veya soğutulması için kullanılır.

Yapışmaz silikon mat – €19″ і опис “
Yapışmaz silikon mat SPV64 Pavoni – pişirme işlemini basitleştiren yüksek kaliteli tıbbi silikondan yapılmış bir mat.
Ayrıca, mat şekerleme ürünleriyle çeşitli çalışmalar için kullanılabilir: pişirme, karamel ile çalışma, hamur yoğurma, mastik açma ve çikolatayı soğutma veya dondurma için.
Boyutlar:

 • mat – 585×385 mm;
 • paspas kalınlığı – 1,5 mm.

Mat for icing – 15€
Diadema buzlanma matı – şekerleme ürünlerini süslemek için buzlanmadan dantel yapmak için tasarlanmış bir mat. Mat, yüksek kaliteli gıda sınıfı silikondan yapılmıştır. Çok yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanır, deforme olmaz ve görünümünü kaybetmez.
Diadem halının boyutları:
Uzunluk – 18 cm.
Genişlik – 8 cm.

Mekanik bir dondurma kepçesi – 6 €
Fissman mekanik dondurma kaşığı – dondurma topları ve diğer yarı katı tatlılar oluşturmak için tasarlanmış, gıda sınıfı plastikten yapılmıştır.
Kullanışlı bir sap, elinizden kaymasına izin vermez ve sap üzerindeki özel bir düğme, topu kolayca ve basitçe plakaya koymanıza yardımcı olur.
Bir kaşık yardımıyla kolayca birbirinden güzel dondurma topları yapacak ve tatlılarınızın güzelliğiyle herkesi büyüleyeceksiniz.

İşaretlerle güçlendirilmiş halı, makarna için – 22€
Paspas, makarna için işaretlerle güçlendirilmiştir – 3 çaplı makarna için özel şablonlara sahip fiberglas ile güçlendirilmiş çok işlevli bir paspas: 4,5 cm, 5,5 cm, 6,5 cm.
Silikon mat toksik değildir, kullanımı güvenlidir, yırtılmaz, deforme olmaz, – 40°C ila + 230°C arasındaki sıcaklıklara dayanır.
Halı aşağıdakiler için uygundur:

 • sakız, badem ezmesi, hamur;
 • tatlıları veya bileşenlerini üzerinde dondurmak;
 • makarna pişirme;
 • herhangi bir şekerleme ürününün pişirilmesi;
 • karamel ve izomalt ile çalışır.
  Boyutlar:
 • uzunluk – 40 cm;
 • genişlik – 30 cm

Mağazamızda Almanya içinde teslimat ile bir şekerlemeci için her şeyi satın alın. İşbirliği şartlarını doğrudan web sitesinden öğrenebilirsiniz. Gerekirse, uzak ve yakın yabancı ülkelere mal teslim ediyoruz. Ayrıca, sunulan fiyatların çekiciliğine de dikkat edin